Twitterdan Periscope takipçi ve kalp hilesi

Twitterdan Periscope takipçi ve kalp hilesi

Twitter’in yeni canlı yayın uygulaması ile aktif olarak takipçilerinize yayın yapabilirsiniz. Periscope’un canlı yayın sırasında kalp gönderme şeklinde bir beğenme ikonu mevcut. Ne kadar çok kalp alırsanız o kadar popüler sayılırsınız ve egonuz o derece artmış olur. Tamamen insanın egosunu okşayan bir uygulama, ilerleyen zamanlarda ticari amaçla kullanılacağı apaçık ortada. Bu ücretsiz uygulama sayesinde Ios ve Android sistemli akıllı telefonlardan canlı yayın yapabilirsiniz.

Android telefonlarda cihazınızın sürümle uyumlu değil uyarısı alabilirsiniz. Bunun sebebi Periscope uygulamasının sadece Android 4.4 ve üzeri sistemlerde çalışmasıdır. Yani güncel olmayan eski sürüm sistemli telefon ve tabletler ile Periscope kullanımı mümkün değildir. Eğer telefonunuz destekliyorsa yeni sürüme geçerek ya da yeni bir cihaz satın alarak Periscope uygulamasını kullanabilirsiniz.

ios için ise ios 7.1 ve üzeri sistemli Iphone ya da Ipad kullanmanız gerekiyor.

Periscope indirmek için Google Play ya da App Store girerek periscope yazarak arama yapın ve en üstte çıkan uygulamayı telefonunuza yükleyin. Twitter bilgilerinizi kullanarak hesaba giriş yapın ve yeni bir kullanıcı adı belirleyin. Periscope Takipçilerini Twitter hesabınızdan otomatik olarak çekecektir. İşte burada bir hile devreye giriyor. Periscope takipçi sayınızı arttırmak için Twitter’da takipçi sayınız yüksek olmalıdır. Yani Twitter’da ne kadar çok takipçi kazanırsanız periscope’da da aynı oranda takipçiniz olur ve yapacağınız yayınlara göre takipçi sayınız artacaktır.

Twitterda takipçi arttırmanın en kolay yolları ise takibe karşılık takip etmektir. Diğer hileli yöntemler hesabınıza zarar verecektir. Periscope takipçisi ve kalp satan site ve uygulamalara ise güvenmeyiniz. Bu yöntemle kazandığınız takipçiler bottur. Yani aktif olmayan hesaplardır ve size faydası olmaz. Aktif olanlar ise sizi takip listesinden çıkartacaktır.

Periscope ile kalp kasmak için 10 parmak destekli bir telefon ya da tablet kullanmanız gerekiyor. 10 parmak desteği veren cihazlarla onlarca kalp tek hamlede kolayca gönderilebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.