Twitterda toplu unfollow takip bırakma nasıl yapılır? Sitesiz programsız unfollow kodu

Twitterda toplu unfollow takip bırakma nasıl yapılır? Sitesiz programsız unfollow kodu

Twitter’da takip ettiğiniz kişiler iyice arttıysa ya da karmaşıklaştıysa bu kadar kişiyi tek tek unfollow etmek yani takip listesinden çıkartmak zor olacaktır. Belki de takipçi kasma hileleri ya da takipe takip takipleşelim takip edeni takip ederim şeklinde bir sürü kişi takip ettiyseniz ve şimdi bu kişilerden kurtulmak istiyorsanız bunun için kolay bir yol mevcut. Bu kadar çok kullanıcıyı takip ederken gerçekten takip etmek istediğiniz kişiler arada kaynayıp gidebilir. Önemli olan kişilerin isimlerini bir kenara not edin ki daha sonra tekrar ulaşıp takip edebilirsiniz. Şunu da unutmamak gerekir ki siz nasıl bu kişileri takip etmeyi bırakıyorsanız onlarda sizi takip etmeyi bırakacaktır. Yani takipe takip olayı tamamen zaman kaybıdır. Eğer sağlam bir içeriğe sahip değilseniz sizi kimse takip etmeyecektir. Takip eden kişilerse aslında Twitter’i kullanmayan ya da ilgilenmeyen kuru bir kalabalıktır.

Şimdi gelelim toplu olarak unfollow yapma olayına. Bu iş için bir sürü site ve uygulama mevcut olmasına rağmen bu siteler hesap bilgilerinizi ele geçirebilir ya da adınıza reklam yapabilirler. Biz işi daha zahmetli bir yöntemle ama garantili yapacağız. Çok zor değil adım adım yaparsanız olacaktır.

Twitter sitesine Google chrome ile giriş yapın. Profil sayfanızı açtıktan sonra takip ettiğiniz kişilerin olduğu “takip ediliyor” adlı listeyi açın. Sayfanın her hangi bir yerinde iken sağ tuş yaparak incele (öğeyi denetle) seçeneğine tıklayın. Açılan pencerede console menüsüne tıklayın ve aşağıdaki kodu bu kısma kopyalayıp yapıştırın.

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

 

Yukarıdaki kodu yapıştırdıktan sonra enter yapın. Bu şekilde twitterdaki takip ettiğiniz kalabalıktan kolayca kurtulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.