Twitterda toplu sessize alma yöntemi programsız

Twitterda toplu sessize alma yöntemi programsız

Twitter’da birçok kişiyi takip ediyoruz, kimi zaman takibe takip ettiği için, kimi zaman kıramadığımız için ya da farklı sebeplerle. Şöyle bir durum var ki takip ettiğiniz kişinin attığı tweetler sinir bozucu olabiliyor ancak silme şansınız yoksa o kişisi sessize alarak tweetlerini gizleyebilirsiniz. Böylece sizi rahatsız etmeyecektir. Takip etmek zorunda olduğunuz kişilerin twitlerini görmemek için bu kodu kullanabilirsiniz. Bu kod ile tüm kişileri sessize alabilir ve daha sonra takip etmek istediğiniz kişileri sessizden çıkartarak takibe devam edebilirsiniz. Günlük ortalama 100-200 civarı kişiyi sessize alabilirsiniz. Twitter daha fazlasına izin vermiyor, eğer takip ettiğiniz kişi sayısı çok ise her gün aynı kodu kullanarak kişileri sessize alabilirsiniz. Twitter kodlarını hazırlayan Nebi Garcı’ya bu kodlar için teşekkür ederiz. Kodlar kontrol edilmiş ve çalışmaktadır. Twitter engelleme ya da güncelleme yapana kadar devam edecektir.

Kodları çalıştırmak için bilgisayara ihtiyacınız var, telefondan ya da mobil tarayıcıdan yapılamaz. Bilgisayar bu işlemi yaparken yavaşlayabilir, bilgisayara müdahale etmeyin. Kodu kullanmak için chrome ya da mozilla firefoxu açın ve Twitter hesabınıza giriş yapın. Takip ettikleriniz sayfasını açın ve klavyede yer alan F12 tuşuna basın ya da sağ tuş incele seçeneğine tıklarayak açılan sayfada console sekmesine tıklayın. Aşağıdaki kodu kopyalayın ve consolea yapıştırın, enter tuşuna basın. İşlem otomatik olarak yapılacaktır.

 

 

Toplu sessize alma kodu

sessizal = setInterval(function() {
$(".user-actions.muting").parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove()
$(".mute-user-item.pretty-link").each(function(){
$(this)[0].click();
$(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10")[0].remove();
})
if ($('.alert-messages:not(.hidden)').css('top') === '46px' && $(".message-text").text() == "Üzgünüz, üst limite ulaştın.") {
clearInterval(sessizal);
clearInterval(ksyukler);
alert("Bugünlük sessize alma limitinizi doldurdunuz.")
}
},200);
ksyukler = setInterval(function(){
$(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
setTimeout(function(){
window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},200);
},1000)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.