Twitterda takip ettiğim kişileri nasıl gizlerim? Twitterda gizli takipçi nasıl oluyor?

Twitterda takip ettiğim kişileri nasıl gizlerim? Twitterda gizli takipçi nasıl oluyor?

Twitterda takip ettiğiniz kişilerin başkaları tarafından görüntülenmesini istemeyebilirsiniz. Takipçiniz olmayan kişilere tweetlerinizi takipçilerinizi takip ettiklerinizi ve hesabınızı kapatabilirsiniz.

Twitter takip isteğini kabul ettiğiniz kişilere bütün içeriğinizi sergilemektedir. Eğer takipçilerinizi ve tweetlerinizi gizlemek isterseniz. Profilinizi görmesini istemediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz ya da profilinizi gizli hesap yaparak bu sorunu çözebilirsiniz. Hesabınızı gizli hesaba çevirdiğinizde sadece takipçileriniz hesabınıza erişebilir.

Twitterda hesap gizleme nasıl yapılır?

Twittera giriş yapın ve çark simgesine tıklayarak ayarlar bölümünü açın. Açılan sayfa sol menüde gizlilik ve güvenlik sekmesini görebilirsiniz. Bu sekmeye tıklayarak gizlilik bölümüne gelin ve tweet gizliliği: tweetlerimi korumaya al kutucuğuna tik koyun. Hemen sonrasında altta bulunan değişiklikleri kaydet butonuna tıklayın. Artık takipçiniz olmayan kişiler hesabınızı izinsiz olarak görüntüleyemez ve takipçilerinizi göremez. Twitter hesabını kapatmak isterseniz ayarlar bölümünden en altta bulunan hesabımı devre dışı bırak linkine tıklamanız gerekiyor.

Twitter sitesine giremiyorum. Twitter açılmıyor. Gerçek Twitter.com sitesine bağlatılamıyor hatası çözümü

twitter.com ile aranızdaki güvenli bağlantıya şu anda müdahale eden bir şey var.

Bu sayfayı birkaç dakika sonra veya yeni bir ağa geçiş yapıp yeniden yüklemeyi deneyin. Kısa süre önce yeni bir Kablosuz ağa bağlandıysanız, yeniden yüklemeden önce oturum açmayı tamamlayın.

twitter.com sitesini şimdi ziyaret edecek olursanız gizli bilgileri bir saldırganla paylaşabilirsiniz. Chrome, gizliliğinizi korumak için gerçek twitter.com sitesiyle güvenli bir bağlantı oluşturana kadar sayfayı yüklemez.

Şeklinde bir sayfa ile karşılaşıyorsanız.

Windows’unuz güncel olmayabilir. Windows XP için Service Pack 3 yamasını yükleyin.

Diğer bir sebep ise bilgisayar saat ve tarihinin yanlış olmasıdır.

Başlat çubuğunun en sağında yer alan saat simgesine tıklayarak saat ve tarihin doğru olup olmadığını kontrol edin. Eğer bilgisayar saatiniz yanlışsa, simgeye tıklayarak saat ve tarih ayarı yapın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.