Twitter uygulama kaldırma link 2016

Twitter uygulama kaldırma link 2016

Twitter hesabınız sizin adınıza direkt mesaj gönderiyor ya da otomatik takip yapıyorsa bir uygulama tarafından kontrol ediliyor olabilir. Twitter uygulama kaldırma mobil linki ile android ve iphone telefonlardan uygulama erişimi kaldırarak kendi kendine takip etme ve otomatik tweet atma sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Twitter virüsü olarak da bilinen bu olay nasıl meydana geliyor?

Takipçi kasma, beğenenleri görme, takipçi arttırma, Twitter hesap çalma, profiline bakanları gör, unfollow edenleri görme, toplu takip etme, takipçi kazanma uygulaması gibi site ve uygulamalara izin verdiğiniz andan itibaren böyle bir durumla karşılaşma riskiniz çok fazladır, hatta hesabınız tamamen çalınabilir.

Telefondan (iphone, android, mobil) Twitter uygulama kaldırma ve virüs temizleme

Telefon ya da tabletteki mobil uygulama ya da mobil site üzerinden uygulama erişimi kaldırılamaz. Masaüstü sitesi iste diyerek Twitter.com adresine girmeniz gerekiyor. Google chrome için seçeneklerden masaüstü sitesi android internet için masaüstü görünümünü seçin. Twitter.com adresini açın ve profilinize girin. Solda yer alan çark simgesine dokunun ve ayarlar seçeneğine dokunun. Açılan sayfada sol altta uygulamalar sekmesine dokunun. Bu sayfadan uygulamaların erişimini kapatabilirsiniz. Hangisini kapatacağınızı bilmiyorsanız tamamını kapatın, sizin işinize yarayanlar otomatik olarak açılacaktır. Eğer hesabınıza virüs bulaştıysa bu işlemden sonra şifrenizi de yenileyin yoksa yine hesabınızdan otomatik tweetler atılır ve takipler yapılır.

Twitter uygulama kaldırma linki

https://twitter.com/settings/applications

Twitter şifre yenileme linki

https://twitter.com/account/begin_password_reset

 

Bilgisayardan uygulama erişimi kaldırmak için Twitter hesabınıza girin, sağ üstteki fotoğrafınıza tıklayın ve ayarlar sekmesine tıklayın. Açılan sayfada sağ alt tarafta yer alan uygulamalar sekmesine tıklayın ve açılan sayfada güvenmediğiniz ya da bilmediğiniz bütün uygulamalara erişimi kesin. Uygulama kaldırma linki ile bu sayfaya direkt olarak ulaşabilirsiniz. Hesabınızdan otomatik tweet atılıyor ya da sizden habersiz takip ediliyorsa şifre yenileme linki ile şifrenizi de değiştirin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.