Twitter takipçi hilesi toplu takip kodu programsız sitesiz 2016 güncellendi

Twitter takipçi hilesi toplu takip kodu programsız sitesiz 

Yeni çalışan güncel kodlar hazırlanmıştır. Uncaught SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL(…) hatası alanlar için toplu takip etme kodu güncellendi.

Twitter ile takipçi kazanmak artık çok kolay, takipçi hilesi ile programsız, sitesiz, uygulamasız sadece birkaç satır kod ile takipçileri toplayacağız. Tabi takipçi kazanmak için sizin de diğer hesapları takip etmeniz gerekecek. Eğer takip edilmeye değer paylaşımlarınız yoksa kimse sizi takip etmek istemez. Bu yöntemle belli bir takipçi kitlesine ulaşabilir ve bu aşamadan sonra sizin potansiyelinize bağlı olarak takipçileriniz her gün artmaya devam edecektir. Merak etmeyin bu yöntem ile kazanacağınız takipçi sayısı takip ettiğinizden daha fazla olacaktır.

Twitter’in günlük takip etme sınırı 900 kişidir. (saatlik ise 150) Günlük(24saat) olarak bu kadar kişi takip ederek geri dönüş sağlayabilirsiniz. Takipçi sayınız 2000 kişiden az ise 2000 kişiden fazla kişiyi takip edemezsiniz. Takipçi sayınız 2000i geçtikten sonra aynı yöntemle takipçi kasmaya devam edebilirsiniz.

Takipçi kazanmak için öncelikle takibe takip yapan bir hesap ya da popüler bir hesap bulmalısınız. Takibe takip olursa işiniz çok daha kolay, geri dönüşünüz bol olacaktır. Şuan popüler bir hesabı takip ettiğinizde bile birçok takipçi kazanabilirsiniz. Popüler ancak ünlü olmayan kişileri takip etmenizi öneririm. Popüler hesabı bulduktan sonra takipçileri sayfasını açın. Boş bir alanda Mouse ile sağ tıklayın ve öğeyi denetle ya da incele seçeneğine tıklayın. console ya da konsol sekmesine tıklayın.

toplu takip kodu

Bu kodu konsol bölümüne kopyalayın ve enter tuşuna basın.

var say = 0;
var limit = 1000
var takipyap = setInterval(function() {
 $(".ProfileCard-bio.u-dir:empty").each(function(){
 $(this).parents(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
 });
 $('div.not-following:not(.protected) > button.js-follow-btn').each(function(){
 $(this).click();
 if(say++ >= limit){
 clearInterval(takipyap);
 window.alert(limit+' kisi basariyla takip edildi.')
 return false;
 }
 $(".message-text > a").each(function(){
 if ($('.alert-messages').css('top') === '46px') {
 clearInterval(takipyap);
 clearInterval(asagi);
 clearInterval(yukari);
 }
 })
 });
}, 1000);
setInterval(function() {
 $(".Grid-cell.u-size1of2.u-lg-size1of3.u-mb10").remove();
}, 60000);
var asagi = setInterval(function() {
 $(window).scrollTop(0,document.body.scrollBottom);
},10009);
var yukari = setInterval(function() {
 window.scrollTo(0,document.body.scrollHeight);
},1000);

Bu işlem listedeki herkese takip isteği gönderecektir. İşlem uzun sürebilir bekleyin, hatta başka bir işlem yapmayın.

Tüm kişiler takip edildikten 1-2 sonra otomatik kod yardımıyla sizi takip etmeyenleri ya da bütün takip ettiiniz kişileri takipten çıkartacağız. Takip etmeyenleri de listeden çıkarttıktan sonra sizi takip etmeye devam edecekler. Aynı yöntemle takipçi kasmaya devam edebilirsiniz.

Takip etmeyenleri silmek için bu linkte tıklayın.

Tüm takipçileri silme kodu sitemizde diğer konuda yer almaktadır. Bu işlemlerden sonra hesabınız kilitlenirse şifrenizi yenileyerek hesabınızı yeniden açabilirsiniz.

twitter toplu takip etme kodu 2016 yılında da hala çalışmaktadır. twitter takipçi kasma kodu olarak geri takip yapan hesapların takipçilerini takip etmelisiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.