Twitter takip ettiklerini silme kodu programsız (güncellendi)

Twitter takip ettiklerini silme kodu programsız (Güncellendi)

Takip ettiğiniz kişileri toplu olarak silmek için uğraşmanıza gerek yok, toplu takip bırakma kodu ile kolayca bütün takip ettiğiniz kişileri silebilirsiniz. Toplu unfollow kodunu kullanmak için bilgisayara ihtiyacınız var bilgisayar olmadan bu işlemi yapamazsınız.

Toplu olarak takip edilenleri silmek genellikle virüs yoluyla otomatik takip hilesi yapanların ihtiyacı olan bir durumdur. Takip ettiğiniz kişiler devamlı otomatik olarak artıyor ve birçok kişiyi takip etmişseniz bu kadar çok kişiyi silmek uzun zaman alacaktır. Öncelikle bu sorunu çözmelisiniz daha sonra kod yardımıyla tamamını temizleyebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişiler devamlı artıyorsa Twitter ayarlarına girin sol menüden uygulamaları seçin ve listedeki bütün uygulamaların erişimini kesin. Twitter şifrenizi değiştirin ve takipçi arttırma uygulamalarını kaldırın. Artık kod ile temizlik yapabilirsiniz.

Bu işlem bilgisayarınızı kasabilir, işlemi başlatmadan önce çalışan programları ve siteleri kapatın.  İşlem başlayınca bilgisayara müdahale etmeden kendi haline bırakın.

Takibe takip ya da takipçi hileleri ile takip ettiğiniz tüm kişileri silmek için bu işlemi yapabilirsiniz. Sadece sizi takip etmeyenleri takipten çıkartmak için farklı bir kod mevcuttur. Farklı bir kodla bu işlemi yapabilirsiniz.

Twitter hesabınıza giriş yapın ve takip ettiğiniz kişiler sayfasını açın. Sayfada boş bir alanda sağ tıklayın ve incele ya da öğeyi denetle seçeneğine tıklayın. Sağ tarafta console açılacaktır, console açık değilse tıklayın üst menüden. Aşağıdaki kodu kopyalayın ve console bölümüne yapıştırdıktan sonra enter tuşuna basın ve bekleyin. İşlemin sonucunda hesabınız Twitter tarafından kilitlenirse şifrenizi yenileyin açılacaktır.

2016 Yeni çalışan güncel kodlar hazırlanmıştır. Uncaught SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL(…) hatası alanlar için kodlar güncellendi.

twitter otomatik unfollow kodu takip ettiğiniz bütün kişileri takip etmekten çıkartır. yani oto unf kodu olarak bilinir. twitter toplu unfollow kodu dikkatli kullanılmalıdır çünkü çok kısa sürede bütün takip ettiğiniz kişileri temizleyecektir. twitter toplu unfollow etme herhangi bir sorun yaratmamaktadır. twitter toplu unfollow yapmak takipçilerinizin azalmasına neden olabilir. twitter toplu unfollow siteleri yerine bu kodları kullanabilirsiniz.
twitter takip etmeyenleri takipten çıkarma kodu ile bu kod farklıdır. twitter herkesi takibi bırakma yöntmei için bu kodu kullanabilirsiniz.

setInterval(function () {
t = $(".following").find(".follow-button");
if (!t[0]) {
window.scrollTo(0, $(document).height());
} else {
console.log(t.attr("class"));
t.trigger("click");
}
}, 1000)

 

Twitter takip ettiklerini silme kodu programsız (güncellendi)” üzerine 2 yorum

  1. merhabalar. yaklaşık 100 kişi takip ettikten sonra “daha fazla kişiyi takip edemezsiniz” şeklinde bir uyarı alıyorum. Sebebi neydi ki?

    1. Selamlar, Twitter otomatik olarak bu tür hileleri engellemektedir. Takipçi sayınız arttıkça takip edebileceğiniz kişi sayısı da artacaktır. Şimdilik günde 5-6 kere aynı yöntemle takipçi kasmaya devam edin. Takipçileriniz artmaya devam edecektir. Kısa sürede çok fazla kişiyi takip etmeniz hesabın engellenmesine neden olabilir o yüzden acele etmeyin. Twitter’in günlük olarak takip etme limitleri vardır. Takipçi sayınız arttıkça daha fazla kişiyi takip edebilirsiniz. Takipçi çektiğiniz hesapların seçiminde dikkatli olun. takibe takip yapılan hesapları kullanırsanız daha fazla takipçi kazanırsınız. farklı farklı hesapları kullanırsanız daha güncel ve geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.