Twitter hesabınız hakkındaki istatistikleri öğrenin! reklam analizi yapın!

Twitter hesabınız hakkındaki istatistikleri öğrenin!

Hesabınız hakkında özet bilgileri öğrenebilirsiniz. Örneğin aylara göre tweet görüntülenme sayınız, en popüler tweetiniz, profil ziyaretleriniz, ziyaretçi sayınız, yeni takipçileriniz, takibi bırakan kişiler, sizden bahsedenler, Tweet etkinliği, kitle karşılaştırmaları ve video etkinlikleriniz gibi birçok istatistik bilgisine Twitter’in sunmuş olduğu resmi bir sayfa var. Bu istatistiklere bakarak merak ettiğiniz birçok analize ulaşabilir, reklam alma veya reklam satma konusunda delil verisi olarak kullanabilirsiniz.reklam analiz twitter öğrenme

Bu sayfaya ulaşmak için öncelikle Twitter’a giriş yapın. Daha sonra alttaki linki kopyalayıp kullanıcı adı yazan bölüme kendi kullanıcı adınızı yazın ve siteye giriş yapın.

https://ads.twitter.com/user/kullanıcıadı

 

Twitter kullanıcı adı nasıl değiştirilir? Kullanıcı adı değiştirme yöntemleri

Twitterda kullanıcı adımı değiştiremiyorum? Kullanıcı adı değiştirme nasıl yapılır? Kullanıcı adı bulamıyorum gibi sorunlarınız varsa bu konuda size yardımcı olmaya çalışacağım.

Kullanıcı adınızdan sıkıldıysanız ya da değiştirmek isterseniz yeni bir hesap açmaya gerek yok. Yeni bir hesap açmak tweetlerinizin, favorilerinizin, takipçilerinizin ve takip ettiklerinizin kaybolmasına neden olacaktır. Bu sebeple kullanıcı adını değiştirmek daha mantıklı olacaktır. Hesap adını değiştirmek için bilgisayardan Twitter adresine giriş yapın ve sağ tarafta bulunan profil resminize tıklayarak ayarlar bölümüne tıklayın. Eğer farklı bir ayar bölümü açıldıysa sağ taraftaki menüden hesap linkine tıklayın. En üstte kullanıcı adı kutucuğuna yeni bir kullanıcı adı girin harf, rakam ya da alt çizgi kullanarak yeni bir ad oluşturabilirsiniz. Eğer sistem kullanıcı adının zaten alınmış olduğunu söylüyorsa altçizgi ve rakamlarla yeni kullanıcı adları deneyin. Uygun bir kullanıcı adı bulduktan sonra en altta bulunan değişiklikleri kaydet tuşuna basın. Kullanıcı adınız değişmiş oldu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.