Twitter engelleyenleri görme

Twitter engelleyenleri görme

Hesabımı kim engelledi ya da acaba o kişi hesabımı engelledi mi diye merak ediyorsanız bunu öğrenmek çok zor değil. Twitterda sizi engelleyen kişilerin tweetlerini görme yöntemi de yazının devamında yer almaktadır.

Birçok site ve uygulama engelleyen kişinin tamamen görünmez hale gelmesini sağlasa da Twitter engelleyen kişinin sizi engellediğini itiraf ediyor. Bu özelliğin çok da iyi bir özellik olduğunu savunamayacağım. Sonuçta kimi zaman muhatap olduğumuz kişileri bile engelleyerek uzak durmak isteyebiliriz. Bu özelliği keşfeden kişiler kontrol ettiğinizde sizin tarafınızdan engellendiğini gördüğünde iyi şeyler düşünmeyebilir, belki de kırılabilir.

Twitter engelleyen kişiyi tespit etmeye izin verse de en azından engelleyenler listesi gibi bir liste sunmuyor. Yani hadi beni engelleyen bütün kişileri göreyim gibi bir özellik yok. Sadece acaba o kişi beni engelledi mi diye düşündüğünüz kişileri kontrol edebilirsiniz.

Bir kimsenin sizi engelleyip engellemediğini öğrenmek için takip et butonuna tıklamanız yeterli. Üst kısımda gelecek 2 adet uyarı ile engellendiğinizi anlayabilirsiniz.

Engellendiğiniz kişinin tweetlerini okumak

Engellendiğiniz kişinin twitlerini okumak için Twitter hesap oturumunuzu kapatmanız yeterlidir. Eğer hesap korumalı değilse tweetleri bu şekilde okuyabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.