twitter çevirmen rozeti almak

Twitterde son zamanlarda birçok profilde görülen Twitter dünya işareti nasıl yapılır? Hesap isimlerinin yanında bulunan dünya işareti aslında twitter çevirmen rozeti anlamındadır. Twitter çeviri özelliğini halka açık olarak sunmuştur böylece daha kolay ve etkili bir Türkçe destek sunmaktadır.

Twitter’da çevirmen olmak twitter çevirmen rozeti almak için yapılan bir işlemdir.

Twitter çevirmen olmak 2016

Twitterda dünya simgesi kazanmak için siz de translate Twitter ekibine katılmalısınız. Twitter çevirmen olmanın kolay yolu çevirilere destek olmak ve oy vermektir.

https://translate.twitter.com/welcome

Bu linkte çeviri sayfasına girin ve çeviri yapmak istediğiniz dili seçin. sign up diyerek giriş yapın ve sözleşmeyi kabul edin.

Üst menüden translate diyerek çeviri yapmak istediğiniz konuyu seçin. Tamamlanmamış olanları seçmeniz daha iyi olur. sol menüden çeviri yapmak istediğiniz kalıbı seçin ve add translation diyerek çeviri önerinizi girin. Çevirileriniz oylandıktan sonra onaylanacaktır.

Çevirileriniz onaylandıkça çeviri leveliniz yükselecek ve çevirmen rozetiniz gelecektir. Twitter level seviyeniz 2’nin üzerine çıktığında ve karma puanınız 80 olduktan sonra dünya rozetiniz gelebilir ancak son zamanlard seviye yükseldiği için daha fazla puana ihtiyacınız olabilir. çeviri sayınız da yüksek olmalıdır.

Twitter çevirmen hilesi

Twitter çevirmen olma hilesi çevirilere bol bol oy vererek mümkün olacaktır. Çevirmen rozeti gelmesi için oyladığınız çevirilerin onaylanması gerekiyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.