Sabitlenmiş tweet kaldırma

Sabitlenmiş tweet kaldırma

twitter sabitlenmiş tweet kaldırma nasıl yapılır? Sabitlemiş tweet nedir ve ne demek? Sabitlenmiş bir tweeti değiştirme ve sabitleme yapma, sabitlenmiş tweet nasıl kaldırılır? Sorularının cevabını bu yazı da bulabilirsiniz.

Twitter’da sabitlenmiş tweet herhangi bir tweetin hesabınızın en üst sırasında yerleştirmektir. Yani bu tweet en üstte sabit kalarak diğer tweetlerin gerisinde kaybolmaktan kurtulur. İstediğiniz zaman bu tweeti silebilir, değiştirebilir ya da sabitlenmiş tweeti tamamen iptal edebilirsiniz. Takipçilerinize duyurmanız gereken önemli konuları, dikkat çekmek istediğiniz tweetleri en üstte tutturabilirsiniz.

Tweet sabitleme nasıl yapılır?

Tweet sabitlemek için attığınız bir tweet’e tıklayın ve altında yer alan üç nokta simgesine tıkladıktan sonra profil sayfana sabitle seçeneğine tıklayın. Bu işlemden sonra tweetiniz profilinizde en üstte yer alacaktır. Yalnızca bir tweetiniz sabitlenebilir.

Sabitlenmiş tweeti değiştirme

Sabitlediğiniz tweeti farklı bir tweet ile değiştirmek için yapılması gerekenler ise şöyle; sabitlemek istediğiniz yeni tweete tıklayın ve üç nokta simgesine tıkladıktan sonra profil sayfana sabitle seçeneğine tıklayın. Bu işlem ile sabitlenmiş tweet otomatik olarak değişecektir.

Sabitlenmiş tweet kaldırma

Sabitlenmiş bir tweeti kaldırmak için sabitlediğiniz tweete tıklayın ve üç nokta simgesine tıklayın.  Profil sayfandan ayır seçeneğine tıklayın. Emin misin? Sorusu gelecektir, ayır butonuna tıklayarak ayırma işlemini tamamlayabilirsiniz. Artık sabitlenmiş bir tweetiniz kalmadı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.