Reklam tweeti atmayan takipçi siteleri

Twitter takipçi arttırma siteleri ve Instagram takipçi kazanma uygulamaları son zamanların en çok kullanılan içerikleridir. Twitter takipçi arttırma isteği farklı amaçlarla yapılmaktadır. En çok tercih edilme sebebi ise ego tatmini etmektir. Birileri tarafından takip edilmek, beğenilmek, övülmek, paylaşılmak ve ilgi odağı olmak insanları mutlu etmektedir. RT yapmak, tweet atmak, fenomen olmak için Twitter takipçi kasma yöntemleri uygulanmaktadır.

Twitter takipçi hilesi yasal olmayan bir işlemdir. Yani hesabınızın kapatılma riski olduğunu unutmayın. Zaten Twitter belli oranda işlemlere kısıtlama koymaktadır. Kısa süre içinde çok fazla kişi takip etmeye çalışırsanız “Şu anda daha fazla kişiyi takip edemezsin. Buradan daha fazla bilgi alabilirsin.” Gibi bir mesajla karşılaşırsınız. Daha fazla kişiyi takip etmek için bir saat kadar beklemeniz gerekir.

Twitter takipçi kazanma yöntemleri arasında birçok uygulama ve web sitesi vardır. bu siteleri inceleyecek olursak birkaç farklı grupta ayrılabilirler.

Ücretli ve ücretsiz takipçi arttırma siteleri

Ücretli olan takipçi arttırma siteleri size binlerce takipçi kazandıracağını iddia ederler. Organik ve Türk takipçileri size kazandırmak için ototakip kodları kullanırlar ya da hesap bilgilerini ele geçirdikleri kişilerin sizi otomatik takip etmesini sağlarlar. Bu işlemler sonucunda kısa süre içinde takipçiler sizi takipten vazgeçecektir. Çünkü kimse takip etmeyi istemediği birisini takip etmez. Takipten vazgeçmeyen kişiler ise Twitter’i aktif olarak kullanmayan kişiler olacaktır. Bu takipçilerin size faydası olmayacaktır.

Twitterda ücretsiz takipçi arttırma siteleri

Bu siteler ise genel olarak takip ettiğinizden daha fazla kişiyi takip etmenizi sağlar. Twitter hesabınızdan otomatik reklam tweeti ya da DM mesaj gönderirler.

Reklam tweeti atmayan ve dm’den reklam göndermeyen siteler ise hesabınızı ele geçirmeye yönelik hazırlanmıştır. Takipçi arttırma sitesine girdiğinizde karşınıza Twitter hesap giriş sayfası geliyorsa sayfayı direkt kapatın. Kesinlikle hesap bilgilerini ele geçireceklerdir. Takipçi hilesi sitesine girdiğinizde uygulama izni istiyorsa reklam tweetleri atma ihtimali yüksektir.

Twitterda nasıl takipçi kazanırım?

Bu yöntemler riskli olduğuna göre nasıl takipçi kazanacağız? Twitterda arama kısmına takipçi kazanma, takipclup, takipçi arttırma, takipçitreni gibi kelimeler yazarak bir hesap bulun ve bu kişiyi takip eden kişileri takip edin. Bu kişilerin %90’ı sizi geri takip edecektir. Bu şekilde binlerce takipçi kazanabilirsiniz. Bu işlemleri daha kolay yapmak için sitemizde yer alan takipçi kodlarını kullanabilirsiniz. Sitemizdeki kodlar güvenlidir. Kodun yaptığı iş sadece sayfadaki kişilerin takip tuşuna tıklamaktır. Hesap bilgilerinizi ele geçirmez, reklam tweeti atmaz. Sizi takip etmeyenleri takipten çıkartma ya da bütün takip edilenleri silme gibi kodlarla takip ettiğiniz kişi sayısını azaltabilir ve takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz.

hashtag kullanımı ile takipçi kazanmanız da mümkündür. #takip #geritakip #gt #takipçi #follow #takibetakip #takipedenitakipederim gibi heştek araması yapın ve bu tweetleri atan kişileri takip edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.