Hala konum bekleniyor sorunu swarm çekin yapamıyorum hatası çözümü

 

Swarmda çekin hatası alanlar, çekin yapamıyorum diyenler, check in yapmaya çalışırken hala konum bekleniyor sorunu ile karşılaşanlar ve yer bildirimi yapamıyorum diyenler için android ve iphone çözüm önerileri:

Swarmda hala konum bekleniyor hatası telefonunuzun konum bulma özelliğinin yani GPS özelliğinin aktif olarak çalışmadığını göstermektedir. Bu sorun için iki farklı yöntem var. Telefonunuzun GPS özelliği var ve çalışıyorsa ayarlardan yapmanız gerekenler;

Yöntem 1: Telefon ayarlarına girin. Konum ayarlarında yer alan Konum modu’nu pil tasarrufu olarak seçin. Bu yöntem birçok telefonda işe yaramasına rağmen bazı telefonlarda bu ayar seçeneği yoktur. İkinci yöntem ile swarmda çekin yapabilirsiniz.

Yöntem 2: telefon ayarlarına girerek konum servisleri seçeneğine dokunun. Açılan menüden GPS uydularını kullanın, kablosuz ağları kullan, konum ve Google arama seçeneklerini aktif yapın.  Bu işlem sonucunda yine konum bulunamıyorsa sadece kablosuz ağları kullan seçeneğini aktif yaparak wi fi yani kablosuz bağlantı ile konum bildirimi yapmayı deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.