Facebook görüldü yazısı nasıl kaldırılır?

Facebook görüldü yazısı nasıl kaldırılır?

Facebook görüldü mesajını kaldırma nasıl yapılır ve nasıl kaldırılır? Facebook Messenger ve site üzerinden mesajlaşmalarda karşı tarafın mesajı görmesi halinde sohbet sekmesinde görüldü yanında da saat ibaresi yer almaktadır. Peki, bu yazıyı nasıl kaldırabiliriz? Belki daha gizemli olmak için belki de daha farklı olmak için ya da ego tatmini için böyle bir şey yapmak isteyebilirsiniz. Daha kötüsü de olabilir mesajımı gördün de neden yazmadın şeklinde trip atan bir sevgiliniz varsa ya da yok saymak istediğiniz geçiştirmek istediğiniz arkadaşlarınız olabilir. Bu iletiyi kaldırarak bu sorundan kurtulabilir ve mesaj gönderenleri sinir edebilirsiniz. Görüldü yazısını kaldırmak için birkaç farklı uygulama ve eklenti var. Bu işlemi android ve ios sistemli telefonlardan yapabilen uygulamalar var olsa da kullanıcı yorumları bu konuda başarısız olduğunu belirtiyor.  Bilgisayardan okunan mesajların bildirimini kapatmak için Google chrome için Facebook unseen eklentisini kullanabilirsiniz. mozilla firefox kullananlar için ise unseen adlı uygulamayı kullanabilirsiniz. bu uygulamaları yükleyerek Facebooktaki görüldü mesajını silebilirsiniz. Bu uygulamalara alternatif başka programlarda mevcut isterseniz onları da deneyebilirsiniz lakin adını verdiğimiz uygulamalar bu işlem için oldukça iyi sayılır.

Google Chrome için

https://chrome.google.com/webstore/detail/facebook-unseen/iicapmagmhahddefgokbabbgieiogjop

Adresinden Chrome’a ekle butonuna tıkladıktan sonra uygulama ekle butonuna tıklayın. Bu işlemden sonra mesajlarınızda görüldü ibaresi çıkmayacaktır.

Mozilla Firefox için

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/unseen-fb/

Adresine girerek eklenti yükleyin. Eklenti indirildikten sonra otomatik olarak çalışacaktır ve görüldü yazısını göstermeyecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.