BİP nedir? BİP nasıl kullanılır? BİP Messenger indirme nasıl yapılır?

BİP nedir? BİP nasıl kullanılır? BİP Messenger indirme nasıl yapılır?

Turkcell tarafından hazırlanan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Sesli ve görüntülü görüşme, Caps yapma özelliği, Kaybolan mesaj gibi özellikleri olan ve akıllı telefonlarda çalışan yeni bir mesajlaşma uygulamasıdır. Turkcell tarafından hazırlanan uygulama Avea ve Vodafone gibi diğer hatlarda da çalışıyor. App Store ve Google Playda yayınlanan uygulama şuan için Androidli akıllı telefonlarda ve Ios kullanan Apple Iphone gibi telefonlarda çalışıyor.

Ücretsiz ve internetsiz mesajlaşın: Turkcell tarafından hazırlanmış olması ile Türklere yönelik yapılmış ve güçlü bir desteğe sahip olmasıyla oldukça büyük reklamlar yapmaktadır. Bu bakımından piyasa da tutunması zor olmayacak gibi görünüyor. Uygulamanın en güzel özelliği Turkcellliler arasında kullanılması durumunda tamamen ÜCRETSİZ olması. Nasıl yani zaten birçok uygulama ücretsiz değil mi? Evet ama bu uygulama ile internet kotanız etkilenmiyor. İnternet paketiniz olmasa bile bip ile mesajlaşabiliyorsunuz.

Titreşim Gönderin: Diğer güzel özellik ise eskiden Msn Messenger’da oldukça sık kullandığımız ve bazen sinir bozucu olan titreşim özelliği. Ama bu daha etkili, çünkü karışınızdaki kişinin telefonunda titreşim açıksa telefonunu titreterek onun dikkatini çekebilirsiniz.

Kaybolan mesaj özelliği: gönderdiğiniz mesajların kaybolmasını ve başkalarının görmesini istemiyorsanız belirlediğiniz süre içinde(max1 dk.) silinmesini sağlayabiliyorsunuz.

Caps yap yolla: caps özelliği sayesinde kolaylıkla komik fotoğraflar hazırlayıp paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarımı nasıl bulurum ve eklerim: uygulama whatsapp gibi çalışıyor yani rehberinizdeki kişilerle görüşmeler yapabiliyorsunuz. Yeni kişi eklemek için telefon rehberine kayıt yapmanız yeterli, eğer o kişinin de BİP uygulaması mevcutsa rahat rahat özgürce mesajlaşabilirsiniz.

Hiçbir yerde olmayan eğlenceli içerik: Yiğit Özgür’ün sadece BiP’e özel tasarladığı birbirinden eğlenceli çıkartmalar ile Türk usulü birçok çıkartma ve caps BiP’teki sohbetlerinizi daha renkli hale getiriyor.

BİP nasıl yüklenir?

BIP yazıp 2222’ye ücretsiz gönderdikten sonra, gelen linke tıklayarak veya Appstore, T-Market ve Google Play’den indirebilirsiniz.

BİP nedir? BİP nasıl kullanılır? BİP Messenger indirme nasıl yapılır?” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.